Libellius Live 22.9.2023

Libellius Live 22.9.2023

 

Pozývame Vás na konferenciu Libellius Live, ktorá sa uskutoční 22.9.2023 v Hoteli Ponteo, Rusovce.

Na diskusnej a vzdelávacej konferencii si budete môcť vypočuť zaujímavé témy, ktoré Vám prinesú množstvo inšpirácie do budúcnosti:

1.  Tvorba a implementácia novej personálnej politiky vo Fakultnej nemocnici Trnava (Denisa Lovecká, Riaditeľka odboru ľudských zdrojov, Fakultná nemocniva Trnava)

2.  Ako udržať perfektne naolejovaný a agilný tím (Ján Kozáček - Country manager CZ/SK, Ramirent)

3.  Heraklitove pravdy (Radoslav Kopka - Managing Director, PERI Slovakia)

4.  Cesta blázna (Martin Chinoracký, Managing Partner & Co-Founder, Libellius)

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Jedinečná príležitosť zúčastniť sa Libellius Live a získať tak:      

 • množstvo nových kontaktov na ľudí z biznis prostredia,     
 • možnosť zapojiť sa do diskusného fóra s našimi spíkrami,     
 • inšpiráciu, ktorá Vás môže posunúť ďalej.

Časový harmonogram Libellius Live: 

 • 08:30 - Príchod, registrácia účastníkov a malé občerstvenie
 • 09:00 - Zahájenie Libellius Live   
 • 09:10 - Tvorba a implementácia novej personálnej politiky vo Fakultnej nemocnici Trnava 
 • 09:45 - Ako udržať perfektne naolejovaný a agilný tím
 • 10:20 - Prestávka na občerstvenie  
 • 10:35 - Heraklitove pravdy   
 • 11:10 - Cesta blázna
 • 11:45 - Diskusia, Záver

Kedy a kde sa stretnutie uskutoční?

22.9.2023 (piatok) - Hotel Ponteo, Rusovce

Aká je výška účastníckeho poplatku?

prezenčná účasť 70 €, online účasť 50 

Dokedy je možné prihlásiť sa?

Najneskôr do 18.9.2023.

SPÍKRI:

Denisa Lovecká vyštudovala Univerzitu Komenského a Slovenskú zdravotnícku univerzitu, pričom už 16 rokov pôsobí v oblasti zdravotníctva na rôznych pozíciách.

Od roku 2012 pracuje na pozícií riaditeľky odboru ľudských zdrojov vo Fakultnej nemocnici Trnava, pričom pod jej agendu spadá personalistika, mzdy, externá komunikácia a manažérstvo kvality.

Vo svojej kariére pôsobila aj na pozícií medicínskeho reprezentanta, či konateľky realitnej spoločnosti. Má skúsenosti s manažérskymi pozíciami  v súkromnej, ako aj verejnej správe, kde pracovala na viacerých projektoch. Aktuálne sa intenzívne venuje tvorbe a implementácii novej personálnej politiky vo Fakultnej nemocnici Trnava.

Denisa Lovecká - Riaditeľka odboru ľudských zdrojov, Fakultná nemocnica Trnava

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Jano je typickým príkladom šéfa, ktorý bol od svojich štúdii zanietený prácou natoľko, že už po ukončení Strednej priemyselnej školy rovno nasadol na rozbehnutý vlak osobno - pracovných výziev.

V spoločnosti RAMIRENT (predtým známej pod názvom OTS) pôsobí od svojho útleho detstva, keďže bol jeho otec jedným zo zakladateľov modelu prenájmu mechanizácie na Slovensku. V roku 2008 došlo k významnej akvizícii, kedy sa novým majiteľom dovtedy slovenskej štruktúry stáva fínska spoločnosť RAMIRENT.

Počas jeho 18-ročnej profesionálnej kariéry, pôsobil na rôznych pozíciách (vedúci pobočky, obchodný zástupca, regionálny riaditeľ, obchodný riaditeľ), kde mal možnosť získať kompletný prehľad o fungovaní spoločnosti.

Aktuálne je už šiestim rokom na pozícii Country managera pre Českú republiku a Slovensko. Spoločnosť RAMIRENT sa stala v roku 2019 súčasťou štvrtej najsilnejšej rentalovej spoločnosti pôsobiacej v stavebníctve na svete – francúzskej spoločnosti LOXAM. Svoje vedomosti v oblasti leadershipu, financií a obchodu rozvíja rôznymi lokálnymi aktivitami v spolupráci s Libelliusom,  ale aj internými-medzinárodnými workshopmi.

Jeho životnou filozofiou je vytváranie hodnôt pre svoj RamiDreamTeam a zákazníkov  a to tak, že sa snaží dodržiavať a rozvíjať základné ľudské hodnoty,  akými sú rešpekt, vzájomná úcta, férový a otvorený prístup.

Ján Kozáček - Country manager CZ/SK, Ramirent

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Radoslav získal vzdelanie na Technickej Univerzite v Košiciach v odbore konštrukcie a dopravné stavby.

Trinásť rokov pôsobil v spoločnosti Hilti Česká republika a Hilti Slovensko ako marketingový a obchodný riaditeľ, neskôr zastával pozíciu Business Development Manager v centrále Hilti v Lichtenštajnsku.

Od roku 2010 pracoval ako riaditeľ divízie strategických projektov v spoločnosti Castor & Pollux, kde získal komplexný prehľad o Project Managemente pri práci so zahraničnými klientmi.

Aktuálne je už siedmy rok súčasťou spoločnosti PERI, ktorá je svetovým lídrom v predaji a prenájme systémového debnenia a lešenia, na pozícii Managing Director.

Jeho know-how tak pochádza z oblasti manažmentu – koučing, leadership a riadenie firemnej kultúry, z oblasti Sales a s tým spojenou akvizíciou či rokovaniami, a napokon, z budovania firmy od stratégie až po značku.

Radoslav Kopka - Managing Director, PERI Slovakia

___________________________________________________________________________________________________________________________________


Martin je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Bratislave a svoju kariéru začínal v podniku zahraničného obchodu.

Je vizionár, ktorý svojimi nápadmi rozvíja a posúva firmu vpred. V práci konzultanta sa sústreďuje na projekty zamerané na vytváranie stratégií, implementáciu moderného systému riadenia Model Business Excellence, riadenie výkonnosti obchodného manažmentu a obchodných tímov.

Dôležitou súčasťou jeho práce je koučovanie manažérov a manažérskych tímov. V súčasnosti vedie tím, ktorí pripravuje nový koncept dlhodobého rozvoja pre manažérov.

Martin Chinoracký - Managing Partner & Co-Founder, Libellius

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Moderátor:

Marek Lovecký Partner & Co-Founder spoločnosti Libellius    

Marek je spoluzakladateľ spoločnosti Libellius, kde pôsobí na pozícii Business Unit Director - Training Divison od roku 2005. Je zodpovedný za poskytovanie neustálej podpory svojim kolegom pri príprave, realizácii a inováciách rozvojových programov.

Jeho hlavnou činnosťou je inšpiratívne rozvíjať zručnosti manažérov, lídrov a obchodníkov a zabezpečovať implementáciu do praxe. S Marekom sa určite nudiť nebudete.

Nášho ostrieľaného konzultanta nič nezaskočí, zodpovie všetky vaše zvedavé otázky a prípadnú neistotu či ostýchavosť prelomí vtipnou poznámkou..

V prípade záujmu nám Vašu účasť prosím, potvrďte emailom na michal.tramita@libellius.com, alebo nám zavolajte na 0918 700 041.


Tešíme sa na Vás.