Libellius Live 25.10.2019

Libellius Live 25.10.2019

Pozývame Vás na tretí ročník podujatia Libellius Live, ktoré sa uskutoční 25.10.2019 v hoteli Ponteo, Rusovce.

Na diskusnej a vzdelávacej konferencii si budete môcť vypočuť zaujímavé témy, ktoré Vám prinesú množstvo inšpirácie do budúcnosti:

1. Prieskum trendov v manažmente a cesta k nim - Inšpirácia o smerovaní, ako sa na trhu vyvíjajú trendy firmy a čo im pomáha k rýchlejšiemu napredovaniu a plneniu cieľov (Martin Chinoracký, Managing Partner&Co-Founder, Libellius)

2. Z garážového na výkonné Kontaktné centrum - Ako sme spoločne vytvorili veľké oddelenie (Martin Schwantzer - Riaditeľ Divízie operácií, ČSOB)

3. HR ako strategický partner rozvoja firmy, alebo ako naštartovať HR tak, aby sa stalo kľúčovým hráčom vo firme (Martin Ragula- HR Director, Saint-Gobain)

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Jedinečná príležitosť zúčastniť sa Libellius Live a získať tak:      

 • množstvo nových kontaktov od ľudí z biznis prostredia,     
 • zapojiť sa do diskusného fóra s našimi spíkrami,     
 • vypočuť si inšpiratívne témy, ktoré Vás môžu posunúť ďalej,       
 • vymeniť si skúsenosti zo svojho biznis prostredia a porozprávať sa tak s ostatnými účastníkmi o zaujímavých témach.

Časový harmonogram Libellius Live: 

 • 08:30 - Príchod a registrácia účastníkov   
 • 09:00 - Otvorenie Libellius Live   
 • 09:10 - Prieskum trendov v manažmente a cesta k nim - Inšpirácia o smerovaní, ako sa na trhu vyvíjajú trendy firmy a čo im pomáha k rýchlejšiemu napredovaniu a plneniu cieľov 
  - Ako si vybrať z trendov a správne ich uchopiť
  - Závery z výsledkov prieskumu a využitie poznatkov v praxi  
 • 09:40 - Z garážového na výkonné Kontaktné centrum
  - Ako sme spoločne vytvorili veľké oddelenie
 • 10:10 - Prestávka na občerstvenie  
 • 10:30 - HR ako strategický partner rozvoja firmy
  - Ako naštartovať HR tak, aby sa stalo kľúčovým hráčom vo firme        
 • 11:00 - Panelová diskusia so spíkrami
 • 11:45 - Záver

Kedy a kde sa stretnutie uskutoční?

25.10.2019 (piatok) - Hotel Ponteo, Rusovce

Aká je výška účastníckeho poplatku?

50 €

Dokedy je možné prihlásiť sa?

Najneskôr do 18.10.2019.

SPÍKRI:


Martin je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Bratislave a svoju kariéru začínal v podniku zahraničného obchodu.

Je vizionár, ktorý svojimi nápadmi rozvíja a posúva firmu vpred. V práci konzultanta sa sústreďuje na projekty zamerané na vytváranie stratégií, implementáciu moderného systému riadenia Model Business Excellence, riadenie výkonnosti obchodného manažmentu a obchodných tímov.

Dôležitou súčasťou jeho práce je koučovanie manažérov a manažérskych tímov. V súčasnosti vedie tím, ktorí pripravuje nový koncept dlhodobého rozvoja pre manažérov.

Martin Chinoracký - Managing Partner&Co-Founder, Libellius

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Martin vyštudoval vysokú školu bankovníctva v Banskej Bystrici v obore bankový manažment. Desať rokov pôsobil v spoločnosti Orange na viacerých pozíciách.

Ako manažér zákazníckeho centra ho presťahoval do Banskej Bystrice a staral sa o jeho rozvoj, manažoval veľký tím a v rámci projektového manažmentu sa zúčastňoval na tvorbe nových produktov, procesov s ohľadom na Customer experience.

Neskôr sa venoval rozvoju nového digitálneho tímu a v roku 2012 sa stal členom dozornej rady, kde pôsobil 3 roky. V ČSOB od roku 2016 zastával pozíciu riaditeľa odboru kontaktného centra kde mal na starosti viacero oddelení. V Auguste 2019 vytvoril novú divíziu operácií, ktorá zodpovedá za back office aktivity a procesné spracovanie žiadostí.

Martin Schwantzer - Riaditeľ Divízie operácií, ČSOB

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Martin získal vysokoškolské vzdelanie v odbore personalistika na Fakulte sociálnych a ekonomických vzťahov v Trenčíne. Má cenné skúsenosti s HR procesmi, projektami a s budovaním, reorganizáciou a motivovaním tímov.

Svoju kariéru odštartoval v spoločnosti ZTS Elektronika ES, kde zodpovedal za celé HR oddelenie a neskôr pôsobil ako HR manažér v spoločnosti Matador-Dnogwon. Od roku 2010 pracoval ako HR manažér v spoločnosti Hella Slovakia Signal-Lighting, kde mal na starosti manažment tímu a tím HR špecialistov, riadenie a implementáciu veľkého množstva lokálnych a globálnych projektov.

Vytvoril nový odmeňovací systém a HR KPI´S pre všetky výrobné podniky na Slovensku, v Česku a Slovinsku. Aktuálne je na pozícii HR Director v spoločnosti Saint-Gobain, ktorá pôsobí v oblasti výroby, návrhu a distribúcie stavebných materiálov. Martin je ako HR Director zodpovedný za všetky HR procesy, ich digitalizáciu, zníženie fluktuácie pomocou motivačného a benefitného systému pre zamestnancov.

Martin Ragula - HR Director, Saint-Gobain

___________________________________________________________________________________________________________________________________

V prípade záujmu nám Vašu účasť prosím, potvrďte emailom na lenka.skultetyova@libellius.com, alebo nám zavolajte na 0915 700 505.


Tešíme sa na Vás.