Libellius Live Online 27.11.2020

Libellius Live Online 27.11.2020

 

Pozývame Vás na diskusné fórum Libellius Live online, ktoré sa uskutoční 27.11.2020 v čase 9:00-12:00.

Nechajte sa inšpirovať lídrami, ktorí nám prezradia, ako zvládajú náročné obdobie v posledných mesiacoch. Urobíme maximum, aby sme Vám priniesli tie najlepšie skúsenosti z podnikania a leadershipu.

Na online diskusnom a vzdelávacom fóre si budete môcť vypočuť zaujímavé prezentácie od štyroch spíkrov:

1. Motivovaný team – hlavný kľuč k úspechu.

Prístup k ľudom je investícia do nich, ktorá sa vám vráti, pre úžitok celej firmy.

(Zuzana Nemečková, B2B Commercial Director Orange Slovensko)

2. Cesta zo slovenskej korporácie do vlastného podnikania.

Do neformálnej kultúry menšej IT firmy a ako ju udržiavať a kde sú jej hranice?

(Ľuboš Petrík, predseda predstavenstva a co-owner Goldmann Systems)

3. Mentálna (smetiarska) odolnosť.

Kľúčový význam leadershipu a firemnej kultúry v odvetví, ktoré ľuďom (neprávom) smrdí.

(Eva Mikulášiová, Country Manager, FCC Slovensko)

4. Zmeny, ktoré nie sú zmenami.

(Martin Chinoracký, Managing Partner&Co-Founder, Libellius)

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Využite jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Libellius Live Online a získajte:      

  • Inšpiráciu od úspešných manažérov a lídrov k témam, ktoré dnes riešime pri riadení firiem a vedení tímov asi všetci,
  • možnosť zapojiť sa do diskusie a položiť otázky, na ktoré hľadáte odpovede,   
  • nové kontakty na ľudí z biznis prostredia.     

Časový harmonogram Libellius Live Online: 

09:00 - Otvorenie Libellius Live Online  

09:10 - Video prezentácia - Motivovaný team – hlavný kľuč k úspechu. Prístup k ľudom je investícia do nich, ktorá sa vám vráti, pre úžitok celej firmy. (Zuzana Nemečková, B2B Commercial Director Orange Slovensko)

09:40 - Video prezentácia - Cesta zo slovenskej korporácie do vlastného podnikania. Do neformálnej kultúry menšej IT firmy a ako ju udržiavať a kde sú jej hranice? (Ľuboš Petrík, predseda predstavenstva a co-owner Goldmann Systems)

10:10 - Prestávka

10:30 - Video prezentácia - Mentálna (smetiarska) odolnosť. Kľúčový význam leadershipu a firemnej kultúry v odvetví, ktoré ľuďom (neprávom) smrdí. (Eva Mikulášiová, Country Manager, FCC Slovensko)

11.00 - Video rozhovor - Zmeny, ktoré nie sú zmenami. (Martin Chinoracký, Managing Partner&Co-Founder, Libellius)

11.30 - Interaktívna diskusia so spíkrami

12.00 – Záver

Kedy a kde sa stretnutie uskutoční?

27.11.2020 (piatok) - online cez Teams.

Aká je výška účastníckeho poplatku?

38 Eur bez DPH

Ako sa môžete registrovať?

V prípade záujmu sa prihláste na email ivana.dolinska@libellius.com zaslaním údajov: meno a priezvisko, pracovná pozícia, spoločnosť, telefonický a emailový kontakt. Na základe Vašej prihlášky Vám bude zaslaná zálohová faktúra.

Prihlásiť sa môžete najneskôr do 20.11.2020.

Link na event Vám pošleme po registrácií.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

SPÍKRI:

Zuzana Nemečková, B2B Commercial Director Orange Slovensko

Zuzana je absolventkou Obchodnej Fakulty, odbor zahraničný obchod, Vysokej školy ekonomickej v BA. 2,5 roka pracovala v spoločnosti Tchibo, na pozícií trade marketing manažér. Následne 5,5 roka v spoločnosti Rajo, na pozícií riaditeľky pre marketing, komunikáciu a predaj, bola prokuristkou firmy.

Od roku 2001 pracuje v Orange, do roku 2019 ako riaditeľka komerčného úseku, kde do jej pôsobnosti spadali marketing mobilných aj fixných služieb, pre rezidenčných aj biznisových zákazníkov.

Od roku 2019, kedy vznikla samostatná divízia marketingu a predaja pre B2B klientov, je riaditeľkou tohto úseku. V minulosti bola členkou Dozornej rady, momentálne členkou Predstavenstva. Cieľom osamostatnenia B2B úseku je väčší focus na biznisovú klientelu a napredovanie spoločnosti Orange v tejto oblasti.

Eva Mikulášiová - Country Manager, Skupina FCC na Slovensku

Eva je environmentálny nadšenec s prístupom „menej je viac“.

Je absolventkou Stavebnej fakulty Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave so špecializáciou na inžinierstvo životného prostredia. Hneď po štúdiu odišla na ročnú pracovnú stáž do Ameriky. Pôsobila v meste Ann Arbor, v štáte Michigan, na úrade pre Plánovanie a životné prostredie, kde poskytovala technickú podporu podnikom v oblasti nakladania s odpadom a recyklácie a bola zapojená v množstve ďalších projektov.

V skupine FCC na Slovensku pôsobí už viac ako 14 rokov. Prešla niekoľkými kľúčovými riadiacimi pozíciami v rámci divízie Obchodu a divízie Prevádzky. Posledné 2 roky vedie spoločnosť, ktorú dokonale pozná, z pozície Country manažérky. FCC je jedným z lídrov na trhu v odpadovom hospodárstve, pre Evu to znamená starostlivosť o 6 spoločností v skupine a rozvíjanie stratégie s dôrazom na dlhodobo udržateľné riešenia pre spracovanie a konečnú likvidáciu odpadu.

Ľuboš Petrík, predseda predstavenstva a co-owner Goldmann Systems

Ľuboš je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave na Národohospodárskej fakulte v odbore finančná sústava a bankovníctvo. Svoju kariéru začínal vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni na rôznych pozíciách od radového referenta cez vedúceho IT odboru až po šéfa odbytu a marketingu.

Od roku 2005 pôsobil na viacerých manažérskych pozíciách v IT spoločnosti DATALAN, prevažne v oblasti obchodu, stratégie viacerých významných projektov.

Od vlaňajšej jesene zastáva pozíciu predsedu predstavenstva v Goldmann Systems, a.s. so zodpovednosťou za marketing, obchod a strategický rozvoj.

Martin Chinoracký - Managing Partner&Co-Founder, Libellius

Martin je spoluzakladateľ spoločnosti Libellius, kde pôsobí na pozícii Managing Partner a senior konzultant od roku 2005. Je zodpovedný za smerovanie spoločnosti  a jej neustály rozvoj.

V práci konzultanta sa sústreďuje na projekty zamerané na vytváranie stratégií a rozvoj leadershipu. Pomáha tímom a jednotlivcom v ich smerovaní, motivácii, rozvoji a kvalite.  

Dôležitou súčasťou jeho práce je koučovanie, mentorovanie manažérov a manažérskych tímov. Podieľa sa na vývoji nových konceptov a produktov ako sú Akadémia skutočného manažmentu, Remote Leadership alebo Value based Leadership.

Moderátor:

Marek Lovecký Partner & Co-Founder spoločnosti Libellius    

Marek je spoluzakladateľ spoločnosti Libellius, kde pôsobí na pozícii Business Unit Director - Training Divison od roku 2005. Je zodpovedný za poskytovanie neustálej podpory svojim kolegom pri príprave, realizácii a inováciách rozvojových programov.

Jeho hlavnou činnosťou je inšpiratívne rozvíjať zručnosti manažérov, lídrov a obchodníkov a zabezpečovať implementáciu do praxe. S Marekom sa určite nudiť nebudete.

Nášho ostrieľaného konzultanta nič nezaskočí, zodpovie všetky vaše zvedavé otázky a prípadnú neistotu či ostýchavosť prelomí vtipnou poznámkou..