Pomôžeme Vám na ceste k úspechu.

Dosiahnite svoje ciele prostredníctvom zdravého biznisu a skvelých ľudí.

Najbližšie termíny školení

Sú určené pre jednotlivcov alebo menší počet účastníkov z rôznych firiem, a tým poskytujú výbornú príležitosť pre výmenu skúseností, názorov, a taktiež kontaktov. Staňte sa aj vy úspešnou firmou, disponujúcou kvalifikovanými zamestnancami, ktorí dosahujú stanovené ciele a využívajú svoj vlastný potenciál.

Predaj skutočnej hodnoty

Tento rozvojový program je určený pre obchodníkov, ktorí riešia náročnejšie a dlhodobé obchodné prípady. Ak sa stretávate s viacerými kontaktnými osobami u klienta a rozhodovanie je postupné a komplexné, metóda predaja riešení vám prinesie vyšší efekt.

Dátum konania: 23.04 - 24.04.2024

Predajné zručnosti

Tréningový program obsahuje reálne modelové situácie z praxe a diagnostické testy na spoznanie svojej typológie osobnosti. Preverí, doplní a vylepší vaše predajné znalosti a zručnosti.

Dátum konania: 14.05 - 15.05.2024

Akadémia skutočného manažmentu

Ide o komplexný rozvojový program určený pre manažérov, konateľov a majiteľov firiem, ktorí sa chcú rozvíjať v riadení a vedení. Úspech v manažmente je súhrou osobnostnej zrelosti manažéra a jeho profesionálnych vedomostí a zručností.

Dátum konania: 21.05 - 22.05.2024

Libellius radí - články ako zlepšiť vašu firmu

Chcete byť lepší manažér, líder, obchodník alebo personalista? Inšpirujte sa v našom blogu.

Libellius Live 22.9.2023

Pozývame Vás na konferenciu Libellius Live, ktoré sa uskutoční 22.9.2023 v Hoteli Ponteo, Rusovce. Na diskusnej a vzdelávacej konferencii si budete môcť vypočuť zaujímavé témy, ktoré Vám prinesú množstvo inšpirácie do budúcnosti...

Rok 2022 v znamení šťastia alebo piliere nášho úspechu

Tímová práca a spoločné napĺňanie našich cieľov je základným kameňom našej firemnej kultúry. Práve týmto prístupom sa nám postupne darí napĺňať naše ciele. Pre tento rok sme spoločne vytýčili tri piliere, na ktorých nám záleží...

Trápi sa váš obchodný tím s predajom riešení?

Mnoho obchodníkov sa stále uchyľuje k prezentácii produktov a služieb namiesto toho, aby predávali riešenia, ktoré sú prepojené s dosahovaním výsledkov ich zákazníkov.

Pomohli sme zlepšiť fungovanie v mnohých firmách

S klientmi spolupracujeme na princípoch projektového manažmentu. Kladieme veľký dôraz na implementáciu získaných vedomostí a zručností do reálnej praxe firmy. Našim partnerom tým prinášame skutočné výsledky a dlhodobo udržateľný úspech.